Hakkımızda

42 Yıllık Tecrübe

Akcam

42 yılı aşkın süredir

Güvenliğiniz İçin

Bugün bir çok devlet erkanı, ünlü ve zengin kişilerin araçlarında, evlerinde bulunan Akcam Güvenlik Cam filmleri ile Bomba, saldırılar, cam kırığı, kazalardan dolayı meydana gelen her türlü yaralanmaları engelleyebilirsiniz.

 

 

Akcam 1976 yılında Adana’da Melekgirmez Çarşısında faaliyete geçmiştir. Düz cam satışı ve montajı ile başlayan ticaret hayatımıza,
1998 yılında Bimeks firmasının tescilli markası olan SOLAR MASTER Isı Işık Kontrollü Bina ve Araç Filmi,SHAHTER MASTER Güvenlik Filmleri Bölge bayiliğine alarak bölgemizde Cam filmleri satış ve uygulamasıyla hizmet vermektedir.Isı ışık kontrol, güvenlik, dekorasyon ve araç filmlerinde 200’ün üzerinde film çeşidi sunmaktadır.
Ürünlerimiz TSE onaylı ve ISO belgeli olup, ABD, İngiltere ve Japon normlarına uygun ve belgelidir.
2009 Yılında MAKROWİN marka Katlanır Cam Bayiliğinde alarak sektörde uzun yılların vermiş olduğu güvenle hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

Gelişen cam teknolojileri bilgilerini üretim süreçlerine uygulayarak yurtiçinde ve yurtdışında başarılı konumunu geliştirerek korumak, dinamik ve yetkin kadrosuyla, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla cam işleme sektöründe en iyiyi yapmak istiyoruz.

MİSYONUMUZ

Müşterilerini iş ortağı olarak gören, üstün performanslı ürünler sunan, güvenilir ve sürekli gelişen, iyi bir çalışma ortamında yeteneklerin geliştirildiği, katılımın ve ekip çalışmasının özendirildiği çalışanlarına değer veren, toplumsal sorumluluğu ve çevre bilinci yüksek bir şirket olarak yolumuza devam etmek istiyoruz.