Oto Cam Filmi

Oto Cam Filmi

Oto cam filmi ile aracınızı güneş ışığına karşı koruyabileceğiniz gibi, hırsızlık olaylarına karşı da önlem almış olursunuz. Solar Master oto cam filmleri aracınızın görünümünü korumak ve daha çok konfor sunmak için tasarlandı.  Solar Master cam filmlerini araç rengine ya da ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek konforu yaşayın. Yüksek performanslı ürünleri deneyerek en üst seviyede izolasyon sağlayın.

Solar Master Cam Filmleri İle;

Konfor

Estetik

Solmayan Çözüm

Güvenlik ve Emniyet

Kaliteyi en uyguna elde edinirsiniz.

Oto Cam Filmi Avantajları

Konfor

Güneş altında araç kullanmanın birçok zorluğu vardır. Güneşin parlaklığı ve sıcaklığından dolayı yolculuk sırasında hem vücut hem de  göz yorgunluğu sebebiyle araç kullanmak zorlaşır. Solar Master cam filmleri, güneşin sıcaklığını ve parlaklığını engelleyerek rahat ve güvenli bir sürüş ortamı sağlar. Böylelikle araç klimasını daha az çalıştırmış ve aracınızın performansını artırmış olursunuz.

Estetik

Aracınızın renk tonuna en uygun cam filmini seçerek estetik ve aracınızın daha şık görünmesi sağlar.

Solmaya Çözüm

Ak Cam olarak kullandığımız Solar Master oto cam filmleri, Solar Master’a ait diğer cam filmleri gibi güneşin zararlı ışınlarının %90’dan fazlasını önler ve aracınızın içinde bulunan eşyaların ve döşemenin solmasını önler.

Kalite

Ak Cam olarak Solar Master oto cam filmlerini deneyimli personelimiz uygulamaktadır. Alanında uzman personelimiz tarafından uygulanan iş ile yıllarca aracınızın parçası olur.

Güvenlik ve Emniyet

Solar Master oto cam filmleri kırılan camları bir arada tutması nedeniyle dağılmasını önler. Böylece cam kırıklarının sebep olacağı tehlikeleri de engellemiş olur. Aracınızın içini cam kırıklarından ve hırsızlık tehlikesinden önlemiş olursunuz.