Cam Güvenlik Filmleri

Evde, isyerinde ve sanayide, ani bir çarpma, patlama, endüstriyel bir kaza, deprem, yangin veya firtina, cam panel ve pencereleri bir anda keskin kenarli binlerce tehlikeli cam kirigina çevirebilir. Kör edici, yaralayici hatta öldürücü olabilecek bu cam kiriklari, cam emniyetiniz için önemli bir tehdit olusturur. Üstelik açilan camdan, hirsiz, soguk ve yapmurun girmesi gibi sayisiz sakincalar dogar.

 

Çözüm …

SHATTERMASTER emniyet filmi bu probleme kalici ve ekonomik bir çözüm getiriyor, kirilan cami oldugu yerde tutarak, cam kiriklarinin siçramasini etrafa dagilamsini ve camda gedik açilmasini önler.
Artik, hirsiz, yagmaci, yagmur ve sair tehlikelerle karsilasmaniz ancak camin bütünüyle yerinden sökülmesi ile mümkün olacaktir.
Shattermaster filmi camin kirilmasini zorlastirir; kirilsa bile disardan biçakla elmasla kesilemez.

DEPREMDE.. YANGINDA

SHATTERMASTER normal yangin sartlarinda ve depremde cami düsmekten, kirilmaktan korur. 250C dereceye kadar erimez. Yangina sebep olmaz. Daha yüksek isilarda kendi kendini yok edicidir. Kokusuzdur.

 

 

GÜVENLIKTEN BASKA

SHATTERMASTER’in gerek renksiz, gerek gümüs renkli tipleri; ultraviole isimayi %99 oraninda yansitarak vitrinde, esyanin solmasini önler.
Gümüs renkli tipleri ayni SOLARMASTER serisi gibi isi ve isik yalitimi saglar. Renksiz tipler son derece seffaftir. Camdan ayri bir tabakanin oldugu kesinikle hissedilmez. Camin görüntü özelligini degistirmez

KULLANIM ALANLARI

* Can ve mal emniyetini, cam kirilmasinin tehdit edttigi her yerde…
* Cam kapi ve vitrinler, dus, telefon ve sair kabinler, cam raf, sehpa ve masalar, aynalar gibi yerlerde …
* Banka Subeleri…
* Okullar…
* Hastaneler…